Aktualności


Nekrolog

     Pogrzebowa Msza Święta 5 stycznia 2019r. (sobota) godz. 1100 w Kościele Św. Trójcy:

  1. Wyjście spod szkoły w ustawieniu klas od I do III wraz z wychowawcami o godz. 1030(odpowiedzialni za ustawienie i przejście uczniów do Kościoła - WYCHOWAWCY)
  2. Po Mszy Św. przejście w kondukcie żałobnym na Cmentarz Komunalny
Dodano 4 Stycznia 2019 r. Czytaj więcej
Pożegnanie

     Z ogromnym bólem w sercu zawiadamiamy, że zmarł nagle Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie Przemysław Kubiński.

     Odszedł do wieczności nasz nieodżałowany Kolega, Nauczyciel, Wychowawca, Biolog, a przede wszystkim wspaniały Człowiek, którego nigdy nie zapomnimy.

     Tak wiele jeszcze mógł z siebie dać, tak wiele zrobić dla Społeczności naszego Liceum, Miasta i Regionu. Trudno pogodzić się z tak nagłym odejściem, bo odbiera ono wszystkie nadzieje, niweczy plany i zostawia po sobie ból, który trudno uśmierzyć.

     Żegnamy Cię, Drogi Dyrektorze. Niech Dobry Bóg opiekuje się Tobą.

Społeczność I LO w Mławie

Dodano 28 Grudnia 2018 r. Czytaj więcej
Adopcja dziecka afrykańskiego na odległość

     Przypominamy, że w 2010r. w ramach projektu "Adopcja dziecka afrykańskiego na odległość" z inicjatywy samorządu szkolnego oraz siostry Sabiny, nasza szkoła podjęła się adopcji dziewczynki Josphine Gaicugi z Kanyakinu. Rolę koordynatora projektu przez cały czas trwania adopcji pełni siostra Sabina.

     W dalszym ciągu prosimy Was o wsparcie finansowe. Dla nas to symboliczna złotówka, a dla Josphine możliwość nauki, zakupu ubrań oraz jedzenia, a także możliwość leczenia.

Zapraszamy do pomocy.

Dodano 18 Grudnia 2018 r. Czytaj więcej
QR kodowa aleja niepodległości
     Przypominamy o QR kodowej alei niepodległości dotyczącej życia i działalności naukowej absolwenta naszej szkoły prof. dr hab. Tadeusza Korzybskiego.

     Od dzisiaj można kody pobrać z naszej strony.

QR kody do pobrania
Dodano 12 Grudnia 2018 r. Czytaj więcej
Coraz bliżej święta

Zdrowych, pomyślnych i spokojnych świąt. Oby ten świąteczny, magiczny okres upłynął Państwu w miłej, spokojnej i harmonijnej atmosferze.


Zespół opracowujący interaktywny kalendarz adwentowy:
uczniowie klas I D, I E i I F wraz z opiekunami:

Katarzyna Luks

Edyta Dobiesz-Jąderko

Ewa Jakubowska

Małgorzata Bielska

Przejście do kalendarza adwentowego

Dodano 6 Grudnia 2018 r. Czytaj więcej

-1--2--3--4--5--6--7--8--9--10--11--12--13--14--15--16--17--18--19--20--21-


Motto:

„Do wielkich rzeczy nas powołano. Został nam dany kawałek wszechświata, byśmy go zdobywali: wraz z uczniem docieramy do jego głębin niejedną drogą– sondujemy go swymi czynami, nauką, poezją, miłością. Wykorzystujemy różne metody, by zbadać nasz świat.”

(Koncepcja pracy szkoły
2012 -2017)

Strona G�ówna Rekrutacja Galeria Kontakt