Aktualności


Dzień Sportu
    Na zdrowiu, polityce i sporcie zna się każdy Polak i często o tym dyskutuje, bo przecież łatwiej mówić niż robić. Ale nie u nas ! W tym roku Dzień Sportu przygotowany przez Samorząd Uczniowski i nauczycieli wychowania fizycznego zaplanowano na dzień 20 czerwca po trzeciej godzinie lekcyjnej. Po raz kolejny społeczność uczniowska miała okazję się dobrze bawić i przekonać, że ambitnych zawodników w naszej szkole nie brakuje. Wśród konkurencji znalazły się i te siłowe i te wymagające szybkości i sprytu. Każda klasa wystawiła sześcioosobową drużynę, którą później w rozgrywkach zacięcie dopingowała.
Zdjęcia

Dodano 8 Lipca 2013 r. Czytaj więcej
Szalone nożyczki

„Scherenschnitt oder der Mörder sind Sie”

     W cyklu corocznych spotkań z kulturą niemiecką, także i w tym roku młodzież naszej szkoły wystawiła sztukę w j. niemieckim pt. „Scherenschnitt oder der Mörder sind Sie” czyli „Szalone nożyczki”. zdjęcia
Dodano 30 Czerwca 2013 r. Czytaj więcej
List Rzecznika Praw Dziecka
Szanowni Państwo,

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak wystosował list do Rodziców, Opiekunów oraz Wychowawców, poruszający temat nowej kampanii społecznej REAGUJ.MASZ PRAWO. Kampania ta ma na celu zmianę postaw świadków stosowania przemocy wobec dzieci i skłonienie ich do reagowania w takich sytuacjach i zgłaszania takich przypadków.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią listu: http://www.brpd.gov.pl/wystapienia/2013_05_29_list.pdf

Z poważaniem,
Dział Komunikacji Społecznej
Biuro Rzecznika Praw Dziecka

Dodano 30 Maja 2013 r. Czytaj więcej
Mistrzostwa Powiatu w LA
17 maja na Mławskim stadionie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce. Reprezentacja naszej szkoły w kategorii dziewcząt zdobyła II m, a nasi panowie pokazali klasę i byli bezkonkurencyjni zajmując I m.

Zdjęcia

Dodano 24 Maja 2013 r. Czytaj więcej
Młodzieżowa Rada Miasta
26 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. W ich wyniku wśród 21 radnych znaleźli się nasi przedstawiciele:
  • Daniel Bojarski
  • Daria Foks
  • Konrad Jeromin

Życzymy im powodzenia w pracy na rzecz naszego miasta.

Dodano 17 Maja 2013 r. Czytaj więcej

-1--2--3--4--5--6--7--8--9--10--11--12--13--14--15--16--17--18--19--20--21--22-


Motto:

„Do wielkich rzeczy nas powołano. Został nam dany kawałek wszechświata, byśmy go zdobywali: wraz z uczniem docieramy do jego głębin niejedną drogą– sondujemy go swymi czynami, nauką, poezją, miłością. Wykorzystujemy różne metody, by zbadać nasz świat.”

(Koncepcja pracy szkoły
2012 -2017)

Strona G�ówna Rekrutacja Galeria Kontakt