Aktualności


Z niewysłowionym żalem

Zawiadamiamy, że zmarła nasza Uczennica klasy IIIA

Kasia Oleksa

Kasia odeszła od nas nagle i tragicznie, zostawiając w ogromnym bólu Rodziców i Rodzeństwo oraz wielu, bardzo wielu przyjaciół podziwiających JĄ za dobro i piękno, które roztaczała wokół siebie, za serce, które umiała okazać potrzebującym, za radość życia, którą w sobie miała.

Uroczystości pogrzebowe i ostatnie pożegnanie Kasi naszej szczerze opłakiwanej przez całą społeczność uczennicy klasy IIIA odbędą się w sobotę 5 stycznia 2013 roku o godzinie 1200 w kościele pod wezwaniem Marii Magdaleny i św. Kazimierza w Szydłowie, a następnie na cmentarzu w Szydłowie.

Żegnamy Cię, KASIU - spoczywaj w pokoju
Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego
w Mławie

Dodano 4 Stycznia 2013 r. Czytaj więcej
Z niewysłowionym żalem

Zawiadamiamy o śmierci naszego Ucznia, Kolegi

Sebastiana Wrzeszczyńskiego

Sebastian odszedł od nas, zostawiając w ogromnym bólu Rodziców i Siostrę oraz wielu, bardzo wielu przyjaciół podziwiających Go za wytrwałość w walce ze śmiertelną chorobą, za radość życia, którą do końca zarażał wszystkich, za piękny i szczery uśmiech, który zapamiętamy.

Uroczystości pogrzebowe i ostatnie pożegnanie Sebastiana Wrzeszczyńskiego - naszego nieodżałowanego Ucznia klasy IIIC i Kolegi odbędą się we środę o godzinie 1300 - 19 grudnia 2012 roku w Kościele p/w Przemienienia Pańskiego (parafia św. Jana Kantego), a następnie na cmentarzu na Wólce.

Żegnamy Cię, Sebastianie -
Koleżanki i Koledzy z IIIC
oraz pozostała
Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego

Dodano 18 Grudnia 2012 r. Czytaj więcej
Drogie Koleżanki i Koledzy !

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystych obchodach Święta Patrona I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie, które odbędą się 15 stycznia 2013 roku o godz. 1200 w murach naszej szkoły. W programie uroczystości znajdą się m. in. część artystyczna przygotowana przez uczniów I LO i Gimnazjum "Wyspianum", ogłoszenie wyników i nagrodzenie laureatów konkursów zorganizowanych z okazji Święta.

Sekretariat obchodów Święta Patrona

Dodano 17 Grudnia 2012 r. Czytaj więcej
Uwaga maturzyści!

Prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły po odbiór kodów umożliwiających sprawdzenie indywidualnych wyników maturalnych na stronie internetowej www.oke.pl

Odbiór świadectw maturalnych 29 czerwca 2012 r. godz. 1300

Dodano 27 Czerwca 2012 r. Czytaj więcej
Wybory Samorządu Uczniowskiego
21 marca w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Spośród kandydatów stanowiska objęły następujące osoby:

  1. Maciej Cęcelewski – Przewodniczący
  2. Michał Rudziński – Wiceprzewodniczący
  3. Klaudia Korona – Sekretarz
  4. Zuzanna Kowalczyk – Skarbnik
Opiekunem SU została Pani Katarzyna Sakowicz.
Dodano 11 Maja 2012 r. Czytaj więcej

-1--2--3--4--5--6--7--8--9--10--11--12--13--14--15--16--17--18--19--20--21--22-


Motto:

„Do wielkich rzeczy nas powołano. Został nam dany kawałek wszechświata, byśmy go zdobywali: wraz z uczniem docieramy do jego głębin niejedną drogą– sondujemy go swymi czynami, nauką, poezją, miłością. Wykorzystujemy różne metody, by zbadać nasz świat.”

(Koncepcja pracy szkoły
2012 -2017)

Strona G�ówna Rekrutacja Galeria Kontakt