Aktualności


QR kodowa aleja niepodległości
     Przypominamy o QR kodowej alei niepodległości dotyczącej życia i działalności naukowej absolwenta naszej szkoły prof. dr hab. Tadeusza Korzybskiego.

     Od dzisiaj można kody pobrać z naszej strony.

QR kody do pobrania
Dodano 12 Grudnia 2018 r. Czytaj więcej
Coraz bliżej święta

Zdrowych, pomyślnych i spokojnych świąt. Oby ten świąteczny, magiczny okres upłynął Państwu w miłej, spokojnej i harmonijnej atmosferze.


Zespół opracowujący interaktywny kalendarz adwentowy:
uczniowie klas I D, I E i I F wraz z opiekunami:

Katarzyna Luks

Edyta Dobiesz-Jąderko

Ewa Jakubowska

Małgorzata Bielska

Przejście do kalendarza adwentowego

Dodano 6 Grudnia 2018 r. Czytaj więcej
Uczniowie!

      Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości nauczycielki matematyki i informatyki przygotowały QR kodową aleję niepodległości dotyczącą życia i działalności naukowej absolwenta naszej szkoły prof. dr hab. Tadeusza Korzybskiego (opracowanie QR kodów - Miłosz Kowalski kl. 2c).

      Na drzwiach pracowni naszej szkoły zostało umieszczonych 10 QR kodów. Pod każdym QR kodem znajduje się wycinek życia, opis działalności naukowej Profesora oraz zadanie matematyczne.

      Uczeń przystępujący do projektu zobowiązany jest do rozwiązania wszystkich zagadnień i przedstawienia rozwiązań w postaci prezentacji multimedialnej.Wszystkie prezentacje uczniów zostaną ocenione a najlepsze opublikowane na stronie naszej szkoły. Prezentacje należy oddać na płycie CD do nauczyciela matematyki.

Termin oddania prezentacji 10.12.2018 r.

Zapraszamy serdecznie

Ewa Luks
Ewa Jakubowska
Anna Brzozowska
Anna Wojnarowska

Dodano 5 Grudnia 2018 r. Czytaj więcej
Matematyka w obiektywie

      W tym roku szkolnym uczniowie I LO po raz drugi wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Matematyka w obiektywie”. Organizatorem tego konkursu jest...

Dodano 5 Grudnia 2018 r. Czytaj więcej
Zajęcia ze statystyki

      Dzięki przychylności i wsparciu Dyrektora Szkoły Pana Przemysława Kubińskiego i Wicedyrektor Pani Marii Luberadzkiej - Cobas w dniach 19. 10.2018 r. , 26.10.2018 r. , 16.11.2018 r., 23.11.2018 r. dla klas I – III I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie odbyły się wykłady i warsztaty prowadzone przez specjalistów Mazowieckiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Warszawie Oddział w Ciechanowie Panią Wiolettę Kowalską i Patrycję Kinicką.

      Projekt „Zrozumieć statystykę” prowadzony jest...

Dodano 3 Grudnia 2018 r. Czytaj więcej

-1--2--3--4--5--6--7--8--9--10--11--12--13--14--15--16--17--18--19--20--21--22--23-


Motto:

„Do wielkich rzeczy nas powołano. Został nam dany kawałek wszechświata, byśmy go zdobywali: wraz z uczniem docieramy do jego głębin niejedną drogą– sondujemy go swymi czynami, nauką, poezją, miłością. Wykorzystujemy różne metody, by zbadać nasz świat.”

(Koncepcja pracy szkoły
2012 -2017)

Strona G�ówna Rekrutacja Galeria Kontakt