Koła przedmiotowe
  1. Język angielski: Al-Azawi Anis - środa, 14.30. s. 25 (wyrównawcze)
  2. Język angielski: Bieniak Przemysław - wtorek, 14.30,s.20 (wyrównawcze)
  3. Matematyka: Brzozowska Anna - wtorek, 13.40, s. 2 (rozwijające)
  4. Wiedza o społeczeństwie: Chodubski Tomasz - środa, 14.30, s.16 (wos)
  5. Geografia: Czarnecka Małgorzata - wtorek, 13.40, s.22 (rozwijające) wtorek, 14.30, s.22 (wyrównawcze)
  6. Język niemiecki: Dobiesz-Jąderko Edyta - środa, 13.40, s.10 (rozwijające)
  7. Informatyka: Jakubowska Ewa - poniedziałek, 14.30, s.19 (wyrównawcze)
  8. Historia: Kiełbiński Marek - piątek, 13.40, s.22 (historia)
  9. Język niemiecki: Kołodziejska Katarzyna - wtorek, 14.30, s.10
  10. Wiedza o społeczeństwie: Kordulewska Jolanta - środa, 13.40, s.31
  11. Język polski: Lempek Anna - wtorek, 14.30, s.17 (rozwijające)
  12. Język polski: Luberadzka-Cobas Maria - czwartek, 13.40, s.25 (rozwijające)
  13. Matematyka: Luks Ewa - czwartek, 13.30, s.24 (wyrównawcze) wtorek, 13.40, s.24 (rozwijające)
  14. Język polski: Łukaszewska Maria - wtorek, 14.30,s. biblioteka
  15. Język angielski: Mieszanek Jolanta - piątek, 14.30, s.20 (wyrównawcze)
  16. Język polski: Nadratowska Wioleta - piątek, 13.40, s.26 (wyrównawcze)
  17. Religia: ks. Oprawa Robert - czwartek, 13.40,s.1, koło biblijne
  18. Język angielski: Osiecka-Rybka Inga - piątek, 13.40, s.30 (rozwijające)
  19. Język francuski: Ośliźlok Iwona - wtorek, 14.30, s.11 (wyrównawcze) poniedziałek, 14.30, s.11 (rozwijające)
  20. Język angielski: Perdjon Izabella - piątek, 14.30, s.15
  21. Język niemiecki: Poddębniak Danuta - środa, 13.40, s.24 (rozwijające)
  22. Chemia: Prejs Anna - poniedziałek, 14.30, s.27 (wyrównawcze)
  23. Język angielski: Prejs-Zadrowska Magdalena - piątek, 14.30, s.30 (wyrównawcze)
  24. Religia: s. Pruszyńska Monika - poniedziałek, 14.30, s.1 - koło biblijne
  25. Język włoski: Rychlicka Anna - wtorek, 14.30, s.2
  26. Fizyka: Sakowicz Katarzyna - poniedziałek, 13.40 (rozwijające)
  27. Biologia: Sasiak Benedykta - poniedziałek, 13.40, s.29 (rozwijające)
  28. Chemia: Sieńska Małgorzata - czwartek, 13.40, s.27
  29. Fizyka: Wądołowska Ewa - wtorek, 14.30, s.28
  30. Spotkania z kulturą: Więckowska Małgorzata - czwartek, 14.30, s. biblioteka (rozwijające)
  31. Matematyka: Wojnarowska Anna- środa, 14.30, s.8
  32. Język polski: Zaborowska Barbara - środa, 13.40, s.12 (wyrównawcze)
  33. Biologia: Lidia Michalak-Wierzchowska - poniedziałek, 13.40, s. 7

Konsultacje przedmiotowe

  1. Język niemiecki: Katarzyna Kołodziejska (czwartek, 14.30, s.10),Edyta Dobiesz-Jąderko (środa, 14.30, s.10), Danuta Poddębniak (środa14.30, s.23)
  2. Podstawy przedsiębiorczości: Grażyna Chlastosz (poniedziałek, 14.30, s.10)
  3. Geografia: Małgorzata Czarnecka (poniedziałek, 14.30, s.22)
  4. Język angielski: Jolanta Mieszanek (poniedziałek, 14.30, s.20), Inga Osiecka-Rybka (środa, 14.30, s.30), Magdalena Prejs-Zadrowska (wtorek, 13.40, s.30)
  5. Chemia: Anna Prejs (piatek, 13.40, s.27); Małgorzata Sieńska (poniedziałek, 14.30, s.26)
  6. Biologia: Benedykta Sasiak (wtorek, 13.40, s.27)
  7. Matematyka: Anna Wojnarowska (wtorek, 13.40, s.8)
  8. Fizyka: Ewa Wądołowska (czwartek, 14.30, s.28)
  9. Technologia informacyjna: Ewa Jakubowska (środa, 14.30, s.19)

Zajęcia sportowe

  1. Michał Rzepliński - piłka siatkowa chłopców, środa, 14.30-16.00
  2. Agnieszka Rymarz - piłka koszykowa dziewcząt, wtorek, 15.15-16.00
  3. Piotr Piwowarski - piłka koszykowa chłopców, piątek, 16.00-17.30
  4. Szymon Zejer - piłka siatkowa dziewcząt, poniedziałek, 14.30-16.00
  5. Marcin Szczypiński - piłka halowa chłopców - piątek, 14.30-16.00 (zajęcia odbywają się co trzy tygodnie - pierwsze spotkanie - 18 października, następne: 8 listopada, 29 listopada, 13 grudnia, 10 stycznia)


Motto:

„Do wielkich rzeczy nas powołano. Został nam dany kawałek wszechświata, byśmy go zdobywali: wraz z uczniem docieramy do jego głębin niejedną drogą– sondujemy go swymi czynami, nauką, poezją, miłością. Wykorzystujemy różne metody, by zbadać nasz świat.”

(Koncepcja pracy szkoły
2012 -2017)

Strona G�ówna Rekrutacja Galeria Kontakt