Adopcja dziecka afrykańskiego na odległość

Przypominamy, że w 2010r. w ramach projektu "Adopcja dziecka afrykańskiego na odległość" z inicjatywy samorządu szkolnego oraz siostry Sabiny, nasza szkoła podjęła się adopcji dziewczynki Josphine Gaicugi z Kanyakinu. Rolę koordynatora projektu przez cały czas trwania adopcji pełni siostra Sabina.

W dalszym ciągu prosimy Was o wsparcie finansowe. Dla nas to symboliczna złotówka, a dla Josphine możliwość nauki, zakupu ubrań oraz jedzenia, a także możliwość leczenia.

Zapraszamy do pomocy.