Dzień Sportu
    Na zdrowiu, polityce i sporcie zna się każdy Polak i często o tym dyskutuje, bo przecież łatwiej mówić niż robić. Ale nie u nas ! W tym roku Dzień Sportu przygotowany przez Samorząd Uczniowski i nauczycieli wychowania fizycznego zaplanowano na dzień 20 czerwca po trzeciej godzinie lekcyjnej. Po raz kolejny społeczność uczniowska miała okazję się dobrze bawić i przekonać, że ambitnych zawodników w naszej szkole nie brakuje. Wśród konkurencji znalazły się i te siłowe i te wymagające szybkości i sprytu. Każda klasa wystawiła sześcioosobową drużynę, którą później w rozgrywkach zacięcie dopingowała.
Największymi umiejętnościami wykazała się klasa II B, której zaangażowanie zostało wynagrodzone przez Samorząd Uczniowski słodyczami i certyfikatem zwalniającym z kartkówek i odpowiedzi ustnych w jednym dniu następnego roku szkolnego. Taki certyfikat zdobyły również klasy II C (drugie miejsce w rywalizacji) i I C (miejsce trzecie). Były jeszcze inne atrakcje. Rozgrywki poprzedził koncert rockowy uczniów naszej szkoły, a podczas sportowych zmagań Samorząd częstował kiełbaskami z grilla i dla ochłody zimnymi napojami. Jednak temperaturę w końcowej części dnia i tak podniósł od dawna zapowiadany Mecz Mistrzów (w koszykówkę) – nauczyciele contra uczniowie. Obie strony nie mogły skarżyć się na brak dopingu z trybun i może dlatego mecz zakończył się remisem. Gratulacjom i pochwałom nie było końca.

Brawo dla wszystkich naszych sportowców i organizatorów.