Dzień Wiosny

     W piątek 21 marca obchodziliśmy szkolny Dzień Wiosny. Rozpoczął go mini koncert akordeonowy w wykonaniu Ingi Piwowarskiej z klasy II C, która w poprzednią środę wystąpiła w finale Młodego Muzyka Roku 2014. Inga podziękowała za poparcie w głosowaniu, dzięki któremu została w konkursie ulubienicą publiczności.

     Ogłoszono wynik konkursu na najlepszy slogan reklamowy Szkoły. Wygrały hasła: „Wstąp dziś w Wyspiańskiego progi, z nim otwarte wszystkie drogi” klasy I A, oraz „Ogólniak górą – nie martw się maturą” klasy II A. Nagrodą dla obydwu klas jest zwolnienie z pytania podczas jednego dnia nauki.

     Doszło również do podziękowania za działalność ustępującym władzom Samorządu Uczniowskiego i opiekunowi Annie Lempek. Ogłoszono wyniki wyborów i skład nowego Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

     Następnie najlepiej zorganizowane klasy spośród I II zaprezentowały wybrane scenki z różnych filmów: I A – „Job, czyli ostatnia szara komórka”, „Dzień świra”, I c – „Miś”, I E – „Jak rozpętałem II wojnę światową”, I F – „13 posterunek”, II A – „Gorączka sobotniej nocy”, II B – „James Bond Agent 007”, II E – „Chłopaki nie płaczą”, II F – „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz”.
Komisja uznała za najlepszą, inscenizację klasy II A zwłaszcza, że została uatrakcyjniona lipdubem.

Występy klas 

Motto:

„Do wielkich rzeczy nas powołano. Został nam dany kawałek wszechświata, byśmy go zdobywali: wraz z uczniem docieramy do jego głębin niejedną drogą– sondujemy go swymi czynami, nauką, poezją, miłością. Wykorzystujemy różne metody, by zbadać nasz świat.”

(Koncepcja pracy szkoły
2012 -2017)

Strona G�ówna Rekrutacja Galeria Kontakt