Kongres Młodych Matematyków Polskich

W dniach od 20 września 2018 roku (czwartek) do 24 września 2018 roku (niedziela) odbył się Kongres Młodych Matematyków Polskich zorganizowany przez Wydział Matematyki Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie.

Na ten kongres zostali zaproszeni młodzi matematycy - uczniowie z całej Polski - około 200 osób. Naszą szkołę reprezentowała Zuzanna Szlachta - uczennica klasy 3e.

Zuzi dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i wyrażamy nadzieję, że spotkanie z innymi matematykami pomoże Jej w rozwoju osobistym i pogłębi potrzebę dalszego kształcenia umiejętności matematycznych.

Gratulujemy!