Nowy Samorząd Szkolny

W czwartek 20 marca odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie. Spośród 581 uprawnionych, w wyborach wzięło udział 496 osób, oddano 11 nieważnych głosów. Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Daniel Bojarski z klasy II B, który uzyskał 303 głosy. W skład Zarządu weszli: Marchewka Alan, Miłoszewski Dominik, Możdżonek Damian, Olszewska Katarzyna, Rapacki Cezary, Sasiak Sylwia, Wojciechowska Izabela.

Wybranym gratulujemy uzyskanego poparcia, życzymy skutecznego organizowania społeczności uczniowskiej dla dobra naszej Szkoły.