Okręgowe eliminacje XL Olimpiady Historycznej
   11 stycznia b.r. Dawid Domozych z klasy II A uczestniczył w części pisemnej okręgowych eliminacji XL Olimpiady Historycznej w Instytucie Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Z pracy pisemnej Dawid otrzymał ocenę: 4+, dzięki czemu zakwalifikował się do części ustnej eliminacji. Odbyły się one 17 stycznia b.r., a Dawid uzyskał ocenę: 4+. Dało to łącznie z oceną z części pisemnej 80 pkt. Niestety ta liczba punktów nie kwalifikuje do etapu centralnego.

Dziękujemy Dawidowi za dobre reprezentowanie Szkoły, za wykazanie się podczas Olimpiady dużą wiedzą i umiejętnościami historycznymi.