Otrzęsiny klas pierwszych i dyskoteka szkolna

Jak obyczaj każe, w czwartek 26 września, społeczność uczniowska przyjęła do swojego grona nowych kolegów i koleżanki z klas pierwszych. Koniecznym warunkiem było uczestnictwo w przygotowanych rywalizacjach, a także przebranie się pierwszaków. Każda klasa, wcześniej, losowała kolor który musiał dominować w wymyślonych strojach. Wśród różnych konkurencji najwięcej emocji wzbudziło jedzenie kisielu z zasłoniętymi oczyma.
Otrzęsinowe igraszki dla pierwszaków przygotowała klasa II A wraz z Samorządem Uczniowskim.

Radosnym podsumowaniem tego dnia była dyskoteka, która odbyła się po otrzęsinach. Warto podkreślić obecność przedstawicieli rodziców, którzy wsparli nauczycieli w czynnościach porządkowych.