Pożegnanie

Z ogromnym bólem w sercu zawiadamiamy, że zmarł nagle Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie Przemysław Kubiński.

Odszedł do wieczności nasz nieodżałowany Kolega, Nauczyciel, Wychowawca, Biolog, a przede wszystkim wspaniały Człowiek, którego nigdy nie zapomnimy.

Tak wiele jeszcze mógł z siebie dać, tak wiele zrobić dla Społeczności naszego Liceum, Miasta i Regionu. Trudno pogodzić się z tak nagłym odejściem, bo odbiera ono wszystkie nadzieje, niweczy plany i zostawia po sobie ból, który trudno uśmierzyć.

Żegnamy Cię, Drogi Dyrektorze. Niech Dobry Bóg opiekuje się Tobą.

Społeczność I LO w Mławie