Pożegnanie Maćka

Z bólem zawiadamiamy, że odszedł od nas
na skutek tragicznej śmierci
uczeń klasy 2b

Maciej Pienicki.

W najbiższą sobotę Maciej będzie pochowany na cmentarzu w Wyszynach. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się mszą żałobną w Kościele w Wyszynach w

sobotę 19 lipca 2014 roku o godzinie 1300.

Proszę wszystkich naszych Uczniów, Nauczycieli, Pracowników oraz Rodziców, by - w miarę możliwości - zarezerwowali dwie godziny w sobotę i wzięli udział w ostatnim pożegnaniu Maćka.

Między godziną 1220 a 1225 pod szkołą będzie oczekiwał autokar na wszystkich, którzy będą chcieli pojechać na pogrzeb. Tym samym autobusem będzie można wrócić do Mławy po pogrzebie.

Maria Luberadzka-Cobas