Przyszłość w nauce

Dnia 10 kwietnia 2014r. odbyły się prezentacje projektów uczniowskich w ramach Fundacji „PRZYSZŁOŚĆ W NAUCE”. Uczniowie prezentujący swoje prace są jednocześnie wolontariuszami fundacji, współpracującymi z Uniwersytetem Warszawskim i Warszawską Akademią Techniczną. Prezentacje zostały przygotowane pod opieką pracowników naukowych tych uczelni.

Uczniowie: Zuzanna Robaczewska (kl. IIIE), Angelika Rymarska (kl. IIIE), Anna Grzywacz (kl.IIIF) i Arkadiusz Chrzczon (kl.IIIE) w sposób niezwykle klarowny, a nade wszystko naukowy przedstawili kolegom z klas II i III z profilu Hipokrates wyniki swojej pracy. W prezentacji zorganizowanej przez p. Małgorzatę Sieńską wziął również udział Prezes Fundacji - p. Tomasz Deptuła.