Uczniowie!

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości nauczycielki matematyki i informatyki przygotowały QR kodową aleję niepodległości dotyczącą życia i działalności naukowej absolwenta naszej szkoły prof. dr hab. Tadeusza Korzybskiego (opracowanie QR kodów - Miłosz Kowalski kl. 2c).

Na drzwiach pracowni naszej szkoły zostało umieszczonych 10 QR kodów. Pod każdym QR kodem znajduje się wycinek życia, opis działalności naukowej Profesora oraz zadanie matematyczne.

Uczeń przystępujący do projektu zobowiązany jest do rozwiązania wszystkich zagadnień i przedstawienia rozwiązań w postaci prezentacji multimedialnej.Wszystkie prezentacje uczniów zostaną ocenione a najlepsze opublikowane na stronie naszej szkoły. Prezentacje należy oddać na płycie CD do nauczyciela matematyki.

Termin oddania prezentacji 10.12.2018 r.

Zapraszamy serdecznie

Ewa Luks