VII Mazowiecka Olimpiada Poliglotów

Uczennice klasy III B Kasia Orkwiszewska i Konstancja Chyl wzięły udział w VII Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów i obydwie przeszły do jej drugiego etapu.

Kasia i Konstancja musiały zmierzyć się z testami z dwóch języków obcych - języka angielskiego i języka niemieckiego oraz z języka polskiego.

Pytania obejmowały wiedzę z gramatyki oraz kulturoznawstwa.

Obydwu dziewczynkom gratulujemy i życzymy powodzenia 10 kwietnia podczas II etapu konkursu!

Pani Edycie Dobiesz-Jąderko dziękujemy za opiekę nad Kasią i Konstancją i życzymy dalszych sukcesów w pracy z uczniami.