Young Europeans Award

Projekt eTwinning młodzieży I LO w Mławie
nagrodzony „Odznaką Jakości”

Projekt eTwinning „Wir Jugendlichen in Europa” realizowany w roku szkolnym 2017/2018 przez grupę młodzieży naszej szkoły został doceniony przez Krajowe Biuro eTwinning, które przyznało mu „Odznakę Jakości”.

Realizując projekt uczniowie współpracowali z młodzieżą z pięciu państw europejskich: Francja (Arles), Niemcy (Hersbruck), Dania (Varde), Turcja ( Ankara) i Włochy (Brindisi) Odznaki jakości eTwinning przyznawane są nauczycielom i uczniom za wybitne projekty, a współpraca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą.

Nasz projekt oceniany był w pięciu kategoriach:
- innowacja pedagogiczna
- integracja z programem nauczania
- komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi
- współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi
- wykorzystanie technologii komputerowej i informacyjnej

Uczestnicy projektu:

Konstancja Chyl ( II B )
Kasia Orkwiszewska ( II B )
Wiktoria Wojtyra ( II B )
Monika Majran ( II B )
Wiktoria Pawelska ( II D )