Z niewysłowionym żalem

Zawiadamiamy, że zmarła nasza Uczennica klasy IIIA

Kasia Oleksa

Kasia odeszła od nas nagle i tragicznie, zostawiając w ogromnym bólu Rodziców i Rodzeństwo oraz wielu, bardzo wielu przyjaciół podziwiających JĄ za dobro i piękno, które roztaczała wokół siebie, za serce, które umiała okazać potrzebującym, za radość życia, którą w sobie miała.

Uroczystości pogrzebowe i ostatnie pożegnanie Kasi naszej szczerze opłakiwanej przez całą społeczność uczennicy klasy IIIA odbędą się w sobotę 5 stycznia 2013 roku o godzinie 1200 w kościele pod wezwaniem Marii Magdaleny i św. Kazimierza w Szydłowie, a następnie na cmentarzu w Szydłowie.

Żegnamy Cię, KASIU - spoczywaj w pokoju
Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego