SZKOLNE KOŁO PCK

CHOINKA DLA DZIECI Z SP 7 W MŁAWIE (2012r)

W ostatnim tygodniu grudnia 2012r. SKPCK pod kierunkiem pani Jolanty Kordulewskiej i pani pedagog Elżbiety śliwińskiej zorganizowało zbiórkę słodyczy i zabawek dla dzieci z SP nr 7 w Mławie. Wolontariuszom, harcerzom, muzykantom i wszystkim biorącym udział w akcji bardzo serdecznie dziękujemy!!!.

CHOINKA DLA DZIECI Z SP 7 W MŁAWIE (2011r)

ZAWODY PCK W PIASECZNIE 2011r.

W kwietniu 2011r. młodzież I Liceum Ogólnokształcącego
im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie pod kierunkiem pani Jolanty Kordulewskiej brała udział w Okręgowych Mistrzostwach I pomocy w Piasecznie. Uczniowie wykazali się wiedzą teoretyczną i praktyczną z zakresu I pomocy.
Skład drużyny medyczno – sanitarnej:

• Julia Nadratowska kl. II e
  • Adrian Wernik kl. IIe
  • Hubert Przetakowski kl. II e
  • Kasia Jaros kl. II c
  • Jakub Iwanicki k. I c

ZAWODY PCK W MŁAWIE kwiecień 2011r.

W Kwietniu 2011r. drużyna medyczno – sanitarna zajęła I miejsce w etapie rejonowym Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża w Mławie i tym samym zakwalifikowała się do udziału w etapie okręgowym Mistrzostw Pierwszej Pomocy w Piasecznie.

Gratulacje!!!!

Zwycięski skład:
  • Hubert Baluk
  • Julia Nadratowska
  • Adam Wernik
  • Kasia Jaros
  • Hubert Przetakowski
Opiekun : Pani Jolanta Kordulewska .

Serdeczne Gratulacje!!!!!!!!

WARSZTATY RATOWNICZE