PEDAGOG SZKOLNY

Drodzy Rodzice

Jeśli macie problem ze swoim dzieckiem, skontaktujcie się ze mną, spróbujemy wspólnie znaleźć rozwiązanie.

Zapraszam w nastepujących godzinach:

Poniedziałek- 1300 – 1600
Wtorek - 800 - 1100
Środa - 800 - 1500
Czwartek - 800 - 1500
Piątek - 800 - 1400

Elżbieta Śliwińska

Pliki do pobrania:

Szkolny program profilaktyki

Szkolny program wychowawczy

CHOINKA DLA DZIECI Z SP 7 W MŁAWIE (2013r)

18 grudnia 2013r. pedagog I LO wraz z uczniami wyszli do szkoły podstawowej nr 7. Uczniowie z dużym poczuciem humoru i inwencją twórczą zabawiali dzieci które licznie zebrały sie n świetlicy szkolnej . Śpiewaliśmy wspólnie kolędy i rozdawaliśmy paczki świąteczne przygotowane przez uczniów ILO.
Organizatorami była pani J. Kordulewska i E.Śliwińska.

1 GRUDNIA ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS

WYSTAWA ZDJĘĆ

W dniach 18-24 listopada 2013r. odbyła się wystawa zdjęć uczennicy klasy Ia ILO - Sylwii Sasiak. Zdjęcia przestawiały krajobrazy Polski i Izraela oraz dynamikę rekonstrukcji "bitwy pod Mławą".

Prace mogli oglądać nauczyciele i uczniowie naszej szkoły na holu głównym.

CHOINKA DLA DZIECI Z SP 7 W MŁAWIE (2012r)

W ostatnim tygodniu grudnia 2012r. SKPCK pod kierunkiem pani Jolanty Kordulewskiej i pani pedagog Elżbiety śliwińskiej zorganizowało zbiórkę słodyczy i zabawek dla dzieci z SP nr 7 w Mławie. Wolontariuszom, harcerzom, muzykantom i wszystkim biorącym udział w akcji bardzo serdecznie dziękujemy!!!.

CHOINKA DLA DZIECI Z SP 7 W MŁAWIE (2011r)