Finały mistrzostw szkoły w PN
    Nowy rok szkolny rozpoczęty i nowy sezon szkolnych lig w grach zespołowych zainaugurowaliśmy. Na początku rozegraliśmy zawody w piłkę nożną halową chłopców, turniej cieszył się dużym zainteresowaniem zgłosiło się 16 drużyn/wszystkie klasy/.

Zorganizowaliśmy 29 spotkań na dużych przerwach, w ścisłym finale dnia 28 października spotkały się drużyny IIC, IIIF i IIIEA. Wyniki meczy III F – III EA 0:1, IIC – III F 2:2 w decydującym spotkaniu IIC wygrywa z III EA 2:1.

Mistrzowska klasa IIC grała w składzie: Rafał Sulwirski, Magnus Dutkiewicz, Krzysztof Ludwiczak, Adrian Zakrzewski i Bartek Majewski. Gratulujemy.

Zamieszczamy galerie zdjęć ze spotkania IIC i III F.